Location : Home > B > BFC237535222
BFC237535222
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535222 Film Capacitors 2200pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237535222 CAP FILM 2.2NF 3.5 1600VDC RAD 1235200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237535222 CAP FILM 2.2NF 3.5 1600VDC RAD 598900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237535222 Film Capacitors 2200pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com