Location : Home > 0 > 06031A100CAT2A
06031A100CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A100CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A100CAT2A IN STOCK 35866 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
06031A100CAT2A standard RoHS / Pb-Free 45550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
06031A100CAT2A 25565 15+ new & original InMeiLe Technology
06031A100CAT2A 25565 15+ new & original WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025574005 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V T/H