Location : Home > B > BFC237527822
BFC237527822
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237527822 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237527822 Film Capacitors 8200pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237527822 CAP FILM 8.2NF 3.5 1000VDC RAD 1343200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237527822 CAP FILM 8.2NF 3.5 1000VDC RAD 697900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com