Location : Home > B > B81130C1333M
B81130C1333M
Share on FacebookShare on Facebook
B81130C1333M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B81130C1333M CAP FILM 0.033UF 760VDC RADIAL 605600 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B81130C1333M RoHS Compliant 40135 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
B81130C1333M CAP .033UF 275VAC EMI SUPPRESSN 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com