Location : Home > B > BFC237527682
BFC237527682
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237527682 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237527682 CAP FILM 6.8NF 3.5 1000VDC RAD 676200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237527682 CAP FILM 6.8NF 3.5 1000VDC RAD 1333500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237527682 Film Capacitors 6800pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com