Location : Home > B > BFC238361272
BFC238361272
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238361272 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238361272 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238361272 CAP FILM 2.7NF 5 2000VDC RAD 1436100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238361272 CAP FILM 2.7NF 5 2000VDC RAD 801100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS61E330MCN1JT Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H