Location : Home > B > BFC237521562
BFC237521562
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521562 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521562 Film Capacitors 5600pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237521562 CAP FILM 5.6NF 3.5 1000VDC RAD 1233500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237521562 CAP FILM 5.6NF 3.5 1000VDC RAD 597200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237521562 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk