Location : Home > B > BFC237521432
BFC237521432
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521432 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521432 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237521432 CAP FILM 4.3NF 3.5 1000VDC RAD 811400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237521432 Film Capacitors 4300pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237521432 CAP FILM 4.3NF 3.5 1000VDC RAD 1421900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com