Location : Home > B > BFC237512333
BFC237512333
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237512333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237512333 CAP FILM 33NF 5 630VDC RAD 596000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237512333 CAP FILM 33NF 5 630VDC RAD 1256000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237512333 Film Capacitors 33000pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com