Location : Home > B > BFC237511133
BFC237511133
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237511133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237511133 CAP FILM 13NF 3.5 630VDC RAD 897600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237511133 CAP FILM 13NF 3.5 630VDC RAD 792400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237511133 CAP FILM 13NF 3.5 630VDC RAD 897600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237511133 Film Capacitors 13000pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com