Location : Home > E > EEU-TP1V202S
EEU-TP1V202S
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-TP1V202S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-TP1V202S CAP ALUM 2000UF 35V 20 RADIAL 8000 Panasonic 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
EEU-TP1V202S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 2000uF 18x25mm LS7.5 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com