Location : Home > B > BFC237368184
BFC237368184
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237368184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237368184 CAP FILM 180NF 5 630VDC RAD 1337400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237368184 CAP FILM 180NF 5 630VDC RAD 701100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OC1 Capacitors Accessories INSULATOR NEOPRENE TERMINAL
OC1 ELECTRONIC 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
875105445007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD