Location : Home > U > UKT0J471MPD1TA
UKT0J471MPD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UKT0J471MPD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKT0J471MPD1TA CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL 97970 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UKT0J471MPD1TA CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL 1252800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MC36B2 Capacitors Accessories MOUNTING CLAMP 1.375" 2 TAB