Location : Home > B > BFC237343125
BFC237343125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237343125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237343125 Film Capacitors 1.2uF 10 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237343125 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237343125 CAP FILM 1.2UF 250VDC RADIAL 1324500 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com