Location : Home > C > C1608X6S1A155K080AB
C1608X6S1A155K080AB
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X6S1A155K080AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608X6S1A155K080AB CAP CER 1.5UF 10V 10 X6S 0603 118000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950177 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips P200-24 MEDIUM DUTY SHORT LENGTH
161-62001 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving HWPP25 HELAWRAP 1" 10 FT