Location : Home > B > BFC237341335
BFC237341335
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237341335 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237341335 CAP FILM 3.3UF 250VDC RADIAL 1312300 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237341335 Film Capacitors 3.3uF 10 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237341335 CAP FILM 3.3UF 250VDC RADIAL 676000 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237341335 Film Capacitors 3.3uF 10 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-92011 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2"