Location : Home > B > BFC247932365
BFC247932365
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247932365 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247932365 Film Capacitors 3.6uF 5 160volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247932365 Film Capacitors 3.6uF 5 160volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247932365 CAP FILM 3.6UF 5 160VDC RAD 1258900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247932365 CAP FILM 3.6UF 5 160VDC RAD 602900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com