Location : Home > B > BFC237326275
BFC237326275
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237326275 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237326275 CAP FILM 2.7UF 5 100VDC RAD 1248100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237326275 CAP FILM 2.7UF 5 100VDC RAD 600100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237326275 Film Capacitors 2.7uF 5 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com