Location : Home > B > BFC230344564
BFC230344564
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230344564 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230344564 CAP FILM 0.56 UF 5 250 VDC RADI 1243100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230344564 CAP FILM 0.56 UF 5 250 VDC RADI 597800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969793-6 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 34.5MM 50M BLK