Location : Home > B > BFC237112105
BFC237112105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237112105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237112105 Film Capacitors 1uF 5 63volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237112105 CAP FILM 1UF 5 63VDC RAD 1420800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com