Location : Home > C > CGA2B2X8R1H471M050BA
CGA2B2X8R1H471M050BA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA2B2X8R1H471M050BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA2B2X8R1H471M050BA CAP CER 470PF 50V 20 X8R 0402 83000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940238 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.25-1.49" 16"