Location : Home > B > BFC237026273
BFC237026273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237026273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237026273 CAP FILM 0.027 UF 5 100 VDC RAD 1245200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237026273 CAP FILM 0.027 UF 5 100 VDC RAD 589200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-60800 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 8MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100M