Location : Home > B > B41231C6688M
B41231C6688M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231C6688M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231C6688M CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 489400 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231C6688M CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 594600 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231C6688M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 6800 F 50V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com