Location : Home > B > BFC236817824
BFC236817824
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236817824 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236817824 CAP FILM 820NF 5 63VDC RAD 1001700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC236817824 CAP FILM 820NF 5 63VDC RAD 896500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC236817824 CAP FILM 820NF 5 63VDC RAD 1001700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-AAC Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V AA 1AH