Location : Home > 5 > 53D122F063GJ7
53D122F063GJ7
Share on FacebookShare on Facebook
53D122F063GJ7 distributors
EC9969-000 Cables, Wires - Management Markers 05801424
EC9969-000 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EC9969-000 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B-044-22NCS2822 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE COAX
B-044-22NCS2822 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY0J222MPD1TD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
UVY0J222MPD1TD Nichicon 1212000 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 6.3V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVY0J222MPD1TD Nichicon 710500 1532+ CAP ALUM 2200UF 20 6.3V RADIAL Alphatek Technology Limited
UVY0J222MPD1TD Nichicon 77890 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 6.3V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVP0J471MPD1TD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
UVP0J471MPD1TD Nichicon 487700 1532+ CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL Alphatek Technology Limited
UVP0J471MPD1TD Nichicon 487700 1532+ CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVP0J471MPD1TD Nichicon 592900 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVP0J471MPD1TD Nichicon 592900 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 6.3V RADIAL FindCores Electronics Inc.
SE125P-LR8 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SLEEVE EXPAND GRY 1.25"(31.8MM)
SE125P-LR8 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE125P-LR8 NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SE125P-LR8 S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
450LSQ2200MNB64X99 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
450LSQ2200MNB64X99 Rubycon 801700 1532+ CAP ALUM 2200UF 20 450V SCREW Alphatek Technology Limited
450LSQ2200MNB64X99 Rubycon 801700 1532+ CAP ALUM 2200UF 20 450V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
450LSQ2200MNB64X99 Rubycon 906900 NEW RoHS CAP ALUM 2200UF 20 450V SCREW FindCores Electronics Co.,Ltd.
450LSQ2200MNB64X99 Rubycon 906900 NEW RoHS CAP ALUM 2200UF 20 450V SCREW FindCores Electronics Inc.
B43584D4338M3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
B43584D4338M3 EPCOS (TDK) 1412100 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 350V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43584D4338M3 EPCOS (TDK) 787900 1532+ CAP ALUM 3300UF 20 350V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43584D4338M3 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43540A9187M80 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
B43540A9187M80 EPCOS (TDK) 1339900 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43540A9187M80 EPCOS (TDK) 87590 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43540A9187M80 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B43851A5336M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
B43851A5336M STOCK 46200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UHE1V681MHD3TN Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
UHE1V681MHD3TN Nichicon 1251400 2015+ CAP ALUM 680UF 20 35V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UHE1V681MHD3TN Nichicon 498900 1532+ CAP ALUM 680UF 20 35V RADIAL Alphatek Technology Limited
UHE1V681MHD3TN Nichicon 98550 2015+ CAP ALUM 680UF 20 35V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
400LLE2.7MEFC8X11R5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2.7UF 20% 400V RADIAL
400LLE2.7MEFC8X11R5 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
400LLE2.7MEFC8X11R5 Rubycon 1509000 2015+ CAP ALUM 2.7UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400LLE2.7MEFC8X11R5 Rubycon 892000 NEW RoHS CAP ALUM 2.7UF 20 400V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
885012205025 Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À10% 16V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
885012208045 Capacitors Ceramic Capacitors 680pF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)