Location : Home > B > BFC233912102
BFC233912102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233912102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233912102 CAP FILM 1NF 10 310VAC RAD 1320900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233912102 CAP FILM 1NF 10 310VAC RAD 684600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-22-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD