Location : Home > B > BFC230357224
BFC230357224
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230357224 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230357224 CAP FILM 0.22 UF 10 400 VDC RAD 697300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230357224 CAP FILM 0.22 UF 10 400 VDC RAD 1324300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-00400 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 4MM TNPLTD CPPR+PET BRDD SLVG 10