Location : Home > C > CGS253T200X8L
CGS253T200X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS253T200X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS253T200X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25000uF 200V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS253T200X8L CAP ALUM 25000UF 200V SCREW 584600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS253T200X8L CAP ALUM 25000UF 200V SCREW 78530 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com