Location : Home > B > BFC230354225
BFC230354225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230354225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230354225 Film Capacitors 2.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230354225 CAP FILM 2.2 UF 5 400 VDC RADIA 1442000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230354225 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105142004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD