Location : Home > B > BFC230352225
BFC230352225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230352225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230352225 Film Capacitors 2.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230352225 CAP FILM 2.2 UF 5 400 VDC RADIA 1442100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230352225 Film Capacitors 2.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com