Location : Home > B > BF024G0473K
BF024G0473K
Share on FacebookShare on Facebook
BF024G0473K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF024G0473K CAP POLYFILM BOX .047UF 250V 10 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BF024G0473K CAP FILM 0.047UF 250VDC RADIAL 681000 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF024G0473K CAP FILM 0.047UF 250VDC RADIAL 1324200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BF024G0473K CAP FILM 0.047UF 250VDC RADIAL 676200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com