Location : Home > U > UUT0G220MCL1GS
UUT0G220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUT0G220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUT0G220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 4V SMD 1348300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUT0G220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 4volts 22uF 105c 4X5.8 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd