Location : Home > B > BF014I0222K
BF014I0222K
Share on FacebookShare on Facebook
BF014I0222K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014I0222K CAP FILM 2200PF 400VDC RADIAL 681500 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF014I0222K CAP FILM 2200PF 400VDC RADIAL 1324700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BF014I0222K CAP FILM 2200PF 400VDC RADIAL 676700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BF014I0222K CAP POLYFILM BOX 2200PF 400V 10 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd