Location : Home > C > CGS173U040V4C
CGS173U040V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS173U040V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS173U040V4C CAP ALUM 17000UF 40V SCREW 27028 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS173U040V4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS173U040V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 40V 17 000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS173U040V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 40V 17 000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd