Location : Home > B > B82469G1682M
B82469G1682M
Share on FacebookShare on Facebook
B82469G1682M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82469G1682M INDUCTOR POWER 6.8UH .90A SMD 57479 EPCOS 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDB28N30TM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 300V 28A D2PAK
FDB28N30TM 39416 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
AOB7S60L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V D2PAK
AOB7S60L AlphaOmega 357 20+PB TO-263D2Pak IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AOB7S60L AOS 10000 2022+ TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOB7S60L ALPHA 10000 2022+ TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
C781PT Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR DISC 1900V 2500A TBK
C781PT Powerex Inc 8000 2012+ THYRISTOR DISC 1900V 2500A TBK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com