Location : Home > 3 > 3090R-103F
3090R-103F
Share on FacebookShare on Facebook
3090R-103F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3090R-103F standard package with RoHS 43670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
3090R-103F originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVMFS5C426NWFT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V SO8FL
SI4626ADY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 30A 8-SOIC
SI4626ADY-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4626ADY-T1-E3 VISHAY 563 16+ SOP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-15E-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
ATS-02C-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
2N2222AL Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 0.8A TO-18
EXC-24CF900U Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 130mA DCR 2.5 Ohm
ATS-16A-47-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
ATS-P1-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
MMZ1608S400ATD25 Filters Ferrite Beads and Chips 40 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 600mA 1 Lines 100 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608S400ATD25 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ1608S400ATD25 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HSM4-8-15-3 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.591" (15.00mm) Natural
HSM4-8-15-3 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HSM4-8-15-3 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PM3602-300-B-RC Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Unshielded 2 Coil Inductor Array 1.2mH Inductance - Connected in Series 300¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 1.31 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 320mA Nonstandard
PM3602-300-B-RC IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM3602-300-B-RC JW Miller A Bourns Company 16500 12+ 12+ Evergreen Electronics Co.,Ltd
PM3602-300-B-RC JW Miller A Bourns Company 15000 12+ INDUCTOR DUAL TOROID 300UH SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PM3602-300-B-RC NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1140-103K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 2.76 Ohm Max Radial
1140-103K Bourns 46690 1525+ CHOKE RF HI CURR 10000UH 10 RAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1140-103K Bourns 57119 2015+ CHOKE RF HI CURR 10000UH 10 RAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1140-103K IC 36672 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1140-103K STOCK 46840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1110-271K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 300 mOhm Max Radial
1110-271K Bourns 41705 1531+ CHOKE RF HI CURR 270UH 10 RAD Alphatek Technology Limited
1110-271K Bourns 46710 1525+ CHOKE RF HI CURR 270UH 10 RAD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1110-271K Bourns 57129 2015+ CHOKE RF HI CURR 270UH 10 RAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com