Location : Home > B > B43511C4827M87
B43511C4827M87
Share on FacebookShare on Facebook
B43511C4827M87 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43511C4827M87 CAP ALUM 820UF 20 350V SNAP 714300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43511C4827M87 CAP ALUM 820UF 20 350V SNAP 1511600 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43511C4827M87 CAP ALUM 820UF 20 350V SNAP 97710 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-9036-20 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD