Location : Home > B > BFC237321126
BFC237321126
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237321126 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237321126 CAP FILM 12UF 10 100VDC RAD 1320600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237321126 CAP FILM 12UF 10 100VDC RAD 693600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237321126 CAP FILM 12UF 10 100VDC RAD 598400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237321126 Film Capacitors 12uF 10 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com