Location : Home > B > B43254A5397M
B43254A5397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43254A5397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43254A5397M CAP ALUM 390UF 20 450V SNAP 600200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43254A5397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390 F 30x50mm can L 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43254A5397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390 F 30x50mm can L 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd