Location : Home > B > B43252B1337M
B43252B1337M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252B1337M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252B1337M CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 709100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43252B1337M CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 603900 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43252B1337M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330 F 160V 254X25 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43252B1337M CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 1228100 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com