Location : Home > B > B43252B1277M
B43252B1277M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252B1277M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252B1277M CAP ALUM 270UF 20 160V SNAP 882800 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43252B1277M CAP ALUM 270UF 20 160V SNAP 777600 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43252B1277M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270 F 160V 254X20 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd