Location : Home > E > ECQ-E6393KF3
ECQ-E6393KF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6393KF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6393KF3 CAP FILM 0.039UF 630VDC RADIAL 706100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6393KF3 Film Capacitors 630DC 0.039uF 10 L/S =15mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com