Location : Home > B > B43252A5397M
B43252A5397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252A5397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252A5397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390 F 35x45mm can S 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B43252A5397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390 F 35x45mm can S 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43252A5397M CAP ALUM 390UF 20 450V SNAP 687500 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.