Location : Home > B > B43231F2687M
B43231F2687M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231F2687M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231F2687M CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 1424600 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43231F2687M CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 88450 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43231F2687M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680 F 250V 254X45 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd