Location : Home > A > AR215C102K4R
AR215C102K4R
Share on FacebookShare on Facebook
AR215C102K4R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR215C102K4R CAP CER 1000PF 50V 10 RADIAL 1549800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AR215C102K4R CAP CER 1000PF 50V 10 RADIAL 904500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AR215C102K4R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AR215C102K4R CAP CER 1000PF 50V 10 RADIAL 904500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AR215C102K4R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk