Location : Home > B > B43231B9277M
B43231B9277M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231B9277M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231B9277M CAP ALUM 270UF 20 400V SNAP 605700 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43231B9277M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270 F 400V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd