Location : Home > C > CGS553U075X8L
CGS553U075X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS553U075X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS553U075X8L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS553U075X8L CAP ALUM 55000UF 75V SCREW 593300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS553U075X8L CAP ALUM 55000UF 75V SCREW 78890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS553U075X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 55000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd