Location : Home > B > B43044A4686M
B43044A4686M
Share on FacebookShare on Facebook
B43044A4686M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43044A4686M CAP ALUM 68UF 20 350V RADIAL 801600 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43044A4686M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 68 F 350V 16x315 SINGLE END 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd