Location : Home > U > UPM1A152MPD
UPM1A152MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1A152MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1A152MPD DIP-2 74878 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
UPM1A152MPD DIP-2 74878 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
UPM1A152MPD CAP ALUM 1500UF 20 10V RADIAL 78010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM1A152MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1A152MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 1500uF Ultra Small S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com