Location : Home > B > B43041F2335M
B43041F2335M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041F2335M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041F2335M CAP ALUM 3.3UF 20 250V RADIAL 804300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115452001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V SMD